אאא

"לא צריכים להתקיף, הקדוש-ברוך-הוא ילחם לכם ואתם תחרישון", כך אמר אמש (שבת) מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, הראשון לציון מרן הגאון רבי עובדיה יוסף בדרשתו השבועית בהתייחסו לביטול חוק טל.

הרב עובדיה יוסף, התייחס בשיעורו השבועי לפסיקת הבג"ץ בשבוע שעבר, שקבעה כי חוק טל, המסדיר את אי שירותם של בחורי הישיבות ולומדי התורה בצבא, "אינו חוקתי".

"אין עם כזה נאמן לקדוש-ברוך-הוא, עוסקים בתורה, אף פעם לא היה דבר כזה, אלפים ורבבות עוסקים בתורה - תינוקות של בית רבן, ישיבה קטנה, גדולה, כולל... איזו שמחה לקדוש-ברוך-הוא", אמר הרב עובדיה.

"תנו עוז לאלוקים, על-זה גאוותו, הקדוש-ברוך-הוא שמח בנו. בחורי חמד עוזבים את כל הבלי העולם הזה ועוסקים בתורה, בזכותם - יושיע ישראל", המשיך הרב עובדיה בדבריו החמים על בחורי הישיבות, ואמר כי "לא צריכים להתקיף", את ביטול החוק, והוסיף, "השם יילחם לכם ואתם תחרישון".

בתוך כדי דבריו, התייחס גם למתיחות מול איראן הנמצאת במירוץ לפצצה גרעינית, ואמר. "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם. עכשיו עומדים עלינו לכלותנו, יבוא ויצילנו מידם. יש המן מפרס ומדי, זה הגלגול של המן. אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים, אל יעזבנו ואל יטשנו".

הרב עובדיה הוסיף ואמר כי "נבטח בקדוש-ברוך-הוא. ראיתי רשע עריץ ויעבור והנה איננו. כמו שעשה להמן יעשה לו, ילך לגהינום".